Dni otwarte 2023 - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dziś w naszej szkole odbyły się dni otwarte 😃 każdy mógł przyjść zapoznać się z ofertą naszych placówek, poznać uczniów i nauczycieli oraz skorzystać z wielu atrakcji 😉 na zwiedzających czekało mnóstwo niespodzianek: drinki bezalkoholowe, pizza 🍕 gofry, eleganckie fryzury, gry ekonomiczne, turniej gamingowy 🎮 sadzenie wiosennych kwiatów ⚘️🪻🌷 wyrabianie gadżetów reklamowych, gra terenowa czy projektowanie sukien wieczorowych 👗 zwieńczeniem był pyszny tort 🎂przygotowany przez naszą uczennicę.

Cieszymy się że mogliśmy Was gościć i do zobaczenia we wrześniu

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
27 lutego 2024

Niezmiernie miło nam poinformować że nasza uczennica Zlata Dubovik wzięła udział w Mistrzostwach Polski podczas Targów Sweet Expo 2024 w kategorii Tort 3d (rzeźba) Popatrzcie jakie cudo Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które już jutro

szkoła awans w kielcach
26 lutego 2024

Jak co roku zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów (nauczycieli też;) na bieg pamięci Tropem Wilczym! Spotykamy się o godz. 11:30 w najbliższy piątek (1 marca) na szkolnym boisku. Bieg będzie liczył ok. 1,5 km. Zapisy u nauczycieli historii: p. A. Knap, p. Doroty Kosińskiej i nauczyciela w-f p. Michała Rybaka. Medale i pamiątkowe koszulki już czekają!!!

szkoła awans w kielcach
09 lutego 2024

Jutro ostatnia sobota karnawału Uczniowie kierunku technik przemysłu mody mają kilka propozycji kreacji wieczorowych dla pań Czy któraś suknia przypadła paniom do gustu?