"Jak przygoda to tylko w Łodzi” - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

12 maja uczniowie o kierunku technik reklamy i technik przemysłu mody wraz z opiekunami zwiedzali Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, mieszczące się w obiektach byłej fabryki Ludwika Geyera i późniejszych zakładów ESKIMO.

Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania Skansenu Architektury Drewnianej, który istnieje od 2009 roku i przedstawia zgromadzone typowe obiekty z przełomu XIX i XX wieku.

Następnie uczniowie uczestniczyli w warsztatach „Blask neonu” i „Od włókna do tkaniny”, które odbywały się na wystawie MIASTO-MODA-MASZYNA. Spotkanie to mocno pobudziło zmysły, wyobraźnię i kreatywność uczniów 🙂

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
27 lutego 2024

Niezmiernie miło nam poinformować że nasza uczennica Zlata Dubovik wzięła udział w Mistrzostwach Polski podczas Targów Sweet Expo 2024 w kategorii Tort 3d (rzeźba) Popatrzcie jakie cudo Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które już jutro

szkoła awans w kielcach
26 lutego 2024

Jak co roku zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów (nauczycieli też;) na bieg pamięci Tropem Wilczym! Spotykamy się o godz. 11:30 w najbliższy piątek (1 marca) na szkolnym boisku. Bieg będzie liczył ok. 1,5 km. Zapisy u nauczycieli historii: p. A. Knap, p. Doroty Kosińskiej i nauczyciela w-f p. Michała Rybaka. Medale i pamiątkowe koszulki już czekają!!!

szkoła awans w kielcach
09 lutego 2024

Jutro ostatnia sobota karnawału Uczniowie kierunku technik przemysłu mody mają kilka propozycji kreacji wieczorowych dla pań Czy któraś suknia przypadła paniom do gustu?