Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

W poniedziałek 4 września młodzież Szkół Awans uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2023/2024 🙂

Dyrekcja złożyła życzenia samych pogodnych dni i dobrego roku szkolnego dla uczniów i całego Grona Pedagogicznego.

Serdecznie witamy w murach naszej szkoły wszystkich pierwszoklasistów i cieszymy się że wybraliście naszą szkołę!

To będzie dobry rok!!! 💪🍀😀

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
27 lutego 2024

Niezmiernie miło nam poinformować że nasza uczennica Zlata Dubovik wzięła udział w Mistrzostwach Polski podczas Targów Sweet Expo 2024 w kategorii Tort 3d (rzeźba) Popatrzcie jakie cudo Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które już jutro

szkoła awans w kielcach
26 lutego 2024

Jak co roku zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów (nauczycieli też;) na bieg pamięci Tropem Wilczym! Spotykamy się o godz. 11:30 w najbliższy piątek (1 marca) na szkolnym boisku. Bieg będzie liczył ok. 1,5 km. Zapisy u nauczycieli historii: p. A. Knap, p. Doroty Kosińskiej i nauczyciela w-f p. Michała Rybaka. Medale i pamiątkowe koszulki już czekają!!!

szkoła awans w kielcach
09 lutego 2024

Jutro ostatnia sobota karnawału Uczniowie kierunku technik przemysłu mody mają kilka propozycji kreacji wieczorowych dla pań Czy któraś suknia przypadła paniom do gustu?