Uzależnienia kradną marzenia - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dziś nasza młodzież miała okazję uczestniczyć w zajęciach profilaktycznych, które poprowadził specjalista psychoterapii uzależnień pan Michał Augustyniak. Warsztaty pt. „Uzależnienia kradną marzenia” pokazały naszym uczniom jak niebezpieczne są narkotyki, co to jest uzależnienie, jak sobie z nim radzić , gdzie szukać pomocy.

Dziękujemy panu Michałowi za poświęcony czas i wspaniałą lekcję wychowawczą

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
27 lutego 2024

Niezmiernie miło nam poinformować że nasza uczennica Zlata Dubovik wzięła udział w Mistrzostwach Polski podczas Targów Sweet Expo 2024 w kategorii Tort 3d (rzeźba) Popatrzcie jakie cudo Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które już jutro

szkoła awans w kielcach
26 lutego 2024

Jak co roku zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów (nauczycieli też;) na bieg pamięci Tropem Wilczym! Spotykamy się o godz. 11:30 w najbliższy piątek (1 marca) na szkolnym boisku. Bieg będzie liczył ok. 1,5 km. Zapisy u nauczycieli historii: p. A. Knap, p. Doroty Kosińskiej i nauczyciela w-f p. Michała Rybaka. Medale i pamiątkowe koszulki już czekają!!!

szkoła awans w kielcach
09 lutego 2024

Jutro ostatnia sobota karnawału Uczniowie kierunku technik przemysłu mody mają kilka propozycji kreacji wieczorowych dla pań Czy któraś suknia przypadła paniom do gustu?