XIII Grand Prix Gór Świętokrzyskich o puchar Dyrektora Szkół Awans - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj (21 stycznia) w Naszej szkole odbył się turniej szachowy z cyklu XIII Grand Prix Gór Świętokrzyskich o puchar Dyrektora Szkół Awans. Idąc za ciosem pasma sukcesów Naszych uczniów w rozgrywkach szachowych, zostaliśmy współorganizatorem tej imprezy. W murach szkoły gościliśmy ponad 70 szachistów. W rozgrywkach wzięli udział profesjonalni gracze, jak również osoby rozpoczynające swoją przygodę z królewską grą. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcą kategorii open został Andriy Diachek, do lat 18 triumfowała Sandra Wichura, a do lat 10 zwyciężył Julian Kopia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju!!

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
27 lutego 2024

Niezmiernie miło nam poinformować że nasza uczennica Zlata Dubovik wzięła udział w Mistrzostwach Polski podczas Targów Sweet Expo 2024 w kategorii Tort 3d (rzeźba) Popatrzcie jakie cudo Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które już jutro

szkoła awans w kielcach
26 lutego 2024

Jak co roku zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów (nauczycieli też;) na bieg pamięci Tropem Wilczym! Spotykamy się o godz. 11:30 w najbliższy piątek (1 marca) na szkolnym boisku. Bieg będzie liczył ok. 1,5 km. Zapisy u nauczycieli historii: p. A. Knap, p. Doroty Kosińskiej i nauczyciela w-f p. Michała Rybaka. Medale i pamiątkowe koszulki już czekają!!!

szkoła awans w kielcach
09 lutego 2024

Jutro ostatnia sobota karnawału Uczniowie kierunku technik przemysłu mody mają kilka propozycji kreacji wieczorowych dla pań Czy któraś suknia przypadła paniom do gustu?